Αλλαγή ημερομηνίας στο πρόγραμμα δωρεάν ξεναγήσεων του δήμου Ιωαννιτών
Τελευταία Νέα | 07 - 06 - 2023
![Αλλαγή ημερομηνίας στο πρόγραμμα δωρεάν ξεναγήσεων του δήμου Ιωαννιτών](/img/article/image/thumbs/preview/xenageseis-0.jpg)
Κατά μία εβδομάδα νωρίτερα, στις 18 Ιουνίου, μετατίθεται η πραγματοποίηση της δωρεάν ξενάγησης στο Σπήλαιο Περάματος και το μαρτυρικό χωριό των Λιγκιάδων, που οργανώνει το Τμήμα Τουρισμού του δήμου Ιωαννιτών στο πλαίσιο του προγράμματος «Μαθαίνω για την πόλη μου».
Η αλλαγή στην αρχική ημερομηνία γίνεται λόγω της διεξαγωγής των εθνικών εκλογών στις 25 Ιουνίου.